Program ledu na 13.týden ( 23.3. – 29.3.)

Úterý 24.3. – 18:00 – 19:00 hod.

Pátek 27.3. – 6:15 – 7:30 hod.

 

Program ledu na 12.týden ( 16.3. – 22.3.)

Úterý 17.3. – 17:30 – 18:30 hod.

Čtvrtek 19.3. – 6:15 – 7:30 hod

Pátek 20.3. – 17:00 – 18:00 hod

 

Program ledu na 11.týden ( 9.3. – 15.3.)

Úterý 10.3. – 17:00 – 18:15 hod.

Čtvrtek 12.3. – 15:15 – 16:30 hod.

Pátek 13.3. – 15:15 – 16:30 hod.

 

Program ledu na 10.týden ( 2.3. – 8.3.)

Pondělí 2.3. – 17:15 – 18:15 hod.

Úterý 3.3. – 16:15 – 17:15 hod.

Čtvrtek 5.3. – 6:15 – 7:30 hod.

 

Program ledu na 9.týden ( 23.2. – 1.3.)

Pondělí 23.2. – 17:15 – 18:15 hod.

Úterý 24.2. – 17:15 – 18:15 hod.

Čtvrtek 26.2. – 6:15 – 7:30 hod.

 

Program ledu na 8.týden ( 16.2. – 22.2.)

Pondělí 16.2. – 17:30 – 18:30 hod.

Středa 18.2. – 6:15 – 7:30 hod.

Sobota 21.2. – 13:45 – 14:45 hod.

 

Program ledu na 7.týden ( 9.2. – 15.2.)

Pondělí 9.2. – 17:00 – 18:00 hod.

Úterý 10.2. – 17:15 – 18:15 hod.

Čtvrtek 12.2.- 6:15 – 7:30 hod.

 

Program ledu na 6.týden ( 2.2. – 8.2.)

Pondělí 2.2. – 17:00 – 18:00 hod.

Středa 4.2. – 6:15 – 7:30 hod.

 

Program ledu na 5.týden ( 26.1. – 1.2.)

Pondělí 26.1. – 17:00 – 18:00 hod.

Čtvrtek 29.1. – 6:15 – 7:30 hod.

Pátek 30.1. – 16:15 – 17:15 hod.

 

Program ledu na 4.týden ( 19.1. – 25.1.)

Pondělí 19.1. – 17:00 – 18:00 hod.

Úterý 20.1. – 16:00 – 17:00 hod.

Čtvrtek 22.1. – 6:15 – 7:30 hod.

Sobota 24.1. – 12:15 – 13:15 hod.

 

Program ledu na 3.týden ( 12.1. – 18.1.)

Úterý 13.1. – 16:15 – 17:15 hod.

Čtvrtek 15.1. – 6:15 – 7:30 hod.

Pátek 16.1. – 16:15 – 17:15 hod.

 

Program ledu na 2.týden ( 5.1. – 11.1. 2015)

Pondělí 5.1. – 16:15 – 17:15 hod.

Úterý 6.1. – 18:15 – 19:15 hod.

Čtvrtek 8.1. – 6:15 – 7:30 hod.

Sobota 10.1. – 12:45 – 13:45 hod.

Aktuality

Program ledu na 11. týden (12.3.2018 – 18.3.2018)

Po - 16:15 - 17:15 suchá(sraz na ZŠ Hradební v 16:00); Út - 16:00 - 17:00; Čt - 15:10 - 16:10; Pá - 14:45 - 15:45; So - turnaj Choceň (2 týmy), sestavy určí trenér během týdne.

Program ledu na 10. týden (5.3.2018 – 11.3.2018)

Čt - 15:00 - 16:00; Pá - 14:30 - 15:30; So - minihokej v HK (sestavu určí trenér během týdne).

Program ledu na 9. týden (26.2.2018 – 4.3.2018)

Út - 16:00 - 17:00; St - 16:45 - 17:45; Pá - 15:15 - 16:15; So - minihokej v Novém Městě; Ne - minihokej v HK a v Hronově. Sestavy určí trenér během týdne.

Program ledu na 8. týden (19.2.2018 – 25.2.2018)

Po - 16:15 - 17:15; St - 17:00 - 18:00; Ne - turnaj v Poděbradech - 2 týmy, sestavy určí trenér během týdne.

Program ledu na 7. týden (12.2.2018 – 18.2.2018)

Pá - 15:00 - 16:15; So - minihokej Opočno, Ne - winter classic v Žamberku ( sestavy určí trenér během týdne).

Program na 6. týden (5.2.2018 – 12.2.2018)

Út - 16:00-17:00; St - 16:45-17:45; So - turnaj v Pardubicích, Ne - minihokej v HK a Jaroměři (sestavy určí trenér během týdne).